HAKKIMIZDA

Hda Yapı Konteyner 2015 yılında kurulmuştur.Şirketimiz kısa zamanda büyük müşteri potansiyeli kurarak Konteyner ve Prefabrik sektörünün öncülerinden olmuştur.

Hda Yapı Konteyner olarak, ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılan konteyner çeşitlerinin satış ve kiralama hizmetini vermektedir.

VİZYONUMUZ

Alanında uzman ve yılların tecrübesiyle fark yaratan ekibimiz, kaliteli ürünlerimiz ve dürüst hizmet anlayışımız sektörde öncü olma başarısını beraberinde getirirken, daha geniş ve çağımıza uygun bir vizyon sahibi olma özelliğini de kazandırmıştır. Buna bağlı olarak, ürün kalitemizi arttırma yolları arayarak ve dürüstlük ilkemizi sağlamlaştırarak sektörde yeni atılımlar yaparak, müşterilerimizin bize olan güvenini saşlamlaştırmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Hda Yapı, misyonunu müşteri memnuniyetini esas alarak, dürüstlük ilkesinden ödün vermeden, kaliteli ve temiz ürünleriyle hizmet vermek olarak belirlemiştir. Her türlü konteyner, prefabrik yapı ve kabin çeşitleri ile, belirlemiş olduğumuz bu misyon üzerinden, en iyi olma yolunda ilerliyoruz.